.

Inktastic Leass Les Bon Temps Rouler - Нека Добри Времиња Се Тркалаат Марди Грас Шега Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Inktastic Leass Les Bon Temps Rouler - Нека Добри Времиња Се Тркалаат Марди Грас Шега Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Лаисез Лес Бон Темпс Рулер - Нека Добри Времиња Се Тркалаат Марди грас шега Дете Маица. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Leass Les Bon Temps Rouler - Нека Добри Времиња Се Тркалаат Марди Грас Шега Дете Краток Ракав Маица Унисекс Розова 2 T. Laissez Les Бон Темпс Рулер - Нека Добри Времиња Се Тркалаат Марди грас шега Дете Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. нола њу орлеанс луизијана брегот на заливот дебел вторник партија парада француски кварт кру мониста шарена зелена жолта виолетова прославете ги подарок дете од предучилишна возраст детска облека облека.

Спецификацијата