.

Машки Црн Мит Инженери Злобна Ткаена Кошула Со Копчиња Со Долги Ракави

Машки Црн Мит Инженери Злобна Ткаена Кошула Со Копчиња Со Долги Ракави

DEN 320.00

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа Злобна ткаена кошула со копчиња со долги ракави е исклучителен начин да ја покажете вашата лојалност кон Инженерите на МИТ. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Везена графика. Увезени. Технологија за отстранување на влага за да бидете ладни и суви. Официјално лиценциран. Целосно копче напред. Материјал : 55% Памук/45% Полиестер. Долг ракав. Ванспорт влага управување твил тело. Ув-заштита.

Спецификацијата