.

Кардиган со странично Копче За Жени Обичен Кардиган Со Три Четвртини Ракави Отворени Предни Лесни Точки Кардиган Обвиткани Возбудувања Кардиган Пуканки Кардиган?

Кардиган со странично Копче За Жени Обичен Кардиган Со Три Четвртини Ракави Отворени Предни Лесни Точки Кардиган Обвиткани Возбудувања

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Сезона : Зима. Пол : Жени. Материјал : Шифон. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Три Четвртини Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Големина шема : . Големина : С Биста : 110см/43.31" Ракав : 39см/15.35" Рамо : 50см/19.69" Должина : 80см/31.50"Големина : М Биста : 116см/45.67" Ракав : 40см/15.75" Рамо : 52см/20.47" Должина : 82см/32.28"Големина : Л Биста : 122см/48.03" ракав : 41см/16.14" рамо : 54см/21.26" должина : 84см/33.07"големина : xl биста : 128см/50.39" ракав : 42см/16.54" рамо : 56см/22.05" должина : 86см/33.86"големина : xxl биста : 134см/52.76" ракав : 43см/16.93" рамо : 58см/22.83" должина : 88см/34.65" ● материјал е направен од полиестер, Мек материјал, лесен и дише, одличен тактилен на вашата кожа. За Претстојните Сите Денови. ①Прилики погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Канцеларија, Забави,одмор,клубови и Состаноци. Queters Quotes Овој Секојдневен Јакни Опремен Со Цветни Дизајн И Средната Страна Пресече, Но Се Сече Со Боемски Цветни Отпечатоци, Кој Ви Дава Чувство На, Но, Исто Така, Открива Стабилна. Врвовите За Жени Ќе Ги Модифицираат Вратот И Рамото, Ќе Ве Направат Шармантни И Привлечни. Должината На Врвовите Изгледа Продолжете Ги Нозете, Додавајќи Уникатно Чувство.

Спецификацијата