.

Џијугала Кошули За Жени Зимска Fall Плус Големина Облека Со Кружен Врат Со Долги Ракави Извонредна Модна Облека За Шиење Дијаманти Секојдневни Врвови

Џијугала Кошули За Жени Зимска Fall Плус Големина Облека Со Кружен Врат Со Долги Ракави Извонредна Модна Облека За Шиење Дијаманти

DEN 243.04

Достапност
Достапно за нарачка

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница-Џијугала!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина обезбеден од, туку треба да го повикате и нашиот, што покажува во деталите за производот слики.1см=10мм=0,3937 инчи!!!Големина : М Биста : 90см/35.43" Половината : 86см/33.86" Ракав : 55см/21.65" Големина : Л Биста : 94см/37.01" Половината : 90см/35.43" Ракав : 55.5 см/21.85" Големина : XL Биста : 98см/38.58" Половината : 94см/37.01" ракав : 56см/22.05" големина : Ххл биста : 102см/40.16" половината : 98см/38.58" Ракав : 56.5 см/22.24" големина : хххл биста : 106см/41.73" половината : 102СМ/40.16" ракав : 57см/22.44" големина : ххххл биста : 110см/43.31" половината : 106см/41.73" ракав : 57.5 см/22.64" големина : Хххххл биста : 114см/44.88" половината : 110см/43.31" ракав : 58см/22.83"Кошули за жени зимска fall плус големина облека Со Кружен Врат со долги ракави исклучителна мода за шиење дијаманти облека Маици обични врвовикарактеристики : карактеристики : Долги Ракави, секојдневен, моден стил.Повод : Отворено, Плажа, Лето, Забава, Запознавање, Секојдневно Секојдневно, Домашно Меко, ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.Совршено се комбинира со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но стилски изглед за пролет, fall или зима.Одлично за секојдневно, секојдневно, забавно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Должина на ракавот : тип на долги ракави : Лабав Стил : стил тип на јака : квадратна шема на јака : обичен процес : Стуткана Пригода : Костум за секојдневно, патување, дома, Совршен за секојдневно носење, на отворено, работа и забави,секоја пригода е совршена Во Пролет, Fall и Зима. Земја На Потекло : Увезени. Одлична Цена : пријателската и конкурентна цена На Ткаенината ви дава производ вреден за купување. Женски Врвови : Слатките Кошули се Меки,Лесни,Растегливи, Опуштени и Удобни за Носење. и не е лесно за пилинг. Блузи за жени : овие каузални лабави Врвови Одлично се носат со Слаби Фармерки,Хеланки,Чизми или Потпетици,опремени со ленти и отпечатоци од леопард за да создадат чувство за мода. Зимска Есенска Облека За Жени,Кошули Со Долги Ракави За Жени,Женска Есенска Облека,Блузи Со Плус Големина За Жени,Кошули Со Копчиња,секојдневни блузи за жени,женски секојдневни блузи,кошули За жени, Маици Основни Врвови за Маици. Зимска Есенска Облека За Жени,Кошули Со Долги Ракави За Жени,Женска Есенска Облека,Блузи Со Плус Големина За Жени,Кошули Со Копчиња,секојдневни блузи за жени,женски секојдневни блузи,кошули За жени, Маици Основни Врвови за Маици. Ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе го решиме!Вклучувајќи враќање или наплата за кој било квалитет.

Спецификацијата