.

Национален 7038са Масло Печат Одговара избери: 1966-ШЕВРОЛЕТ Ц10, 1976 - ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР

Национален 7038са Масло Печат Одговара избери: 1966-ШЕВРОЛЕТ Ц10, 1976 - ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР

DEN 144.48

Достапност
Достапно за нарачка

Националниот има изградено репутација како едно од најпочитуваните имиња во индустријата. Ние нудиме премиум решенија за запечатување повеќе од 75 години. Нашиот дизајнерски тим држи чекор со индустријата и обезбедува напредни решенија за денешните возила. Дизајн тип : пролет натоварени; мулти-усна. Температурен опсег : -40 до 225 Степени Целзиусови / -40 до 107 Степени Целзиусови. Добра ниска температура способност. Ниско отекување во јаглеводородни течности. Обезбедува квалитетни и сигурни перформанси за секој вид поправка. Одговара Изберете : 1966-1977 ШЕВРОЛЕТ Ц10 1970-1974,1976-1977 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 1966 ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА 1966-1977 ШЕВРОЛЕТ К10 1966 ШЕВРОЛЕТ НОВА 1966 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 1966-1977 ШЕВРОЛЕТ Ц20 1966 ПОНТИЈАК гто 1966 шевролет шевел 1966-1976 шевролет ел камино 1966-1977 ШЕВРОЛЕТ К20 1969-1977 ГМЦ Ц1500 1966-1977 Шевролет Ц30 1966 КАДИЛАК ДЕВИЛ 1966 ШЕВРОЛЕТ КАПРИС 1970-1977 Шевролет ВАН 1967.1969-1977 ГМЦ К1500 1968-1974 американски мотори копје 1966 ПОНТИЈАК 2 + 2 1967,1969-1977 Гмц Ц2500 1977 ШЕВРОЛЕТ КАТАВЕЈ ВАН 1966 ШЕВРОЛЕТ БЕЛАИР 1966-1977 ШЕВРОЛЕТ П30 1971-1974,1976-1977 ШЕВРОЛЕТ СПОРТВАН 1966 ПОНТИЈАК БОНЕВИЛ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Спецификацијата