.

Аурурални Женски Фустани На Клиренс Женски Печатен Моден Секојдневен Џебен Фустан Фустан Со Кратки Ракави В-Врат

Аурурални Женски Фустани На Клиренс Женски Печатен Моден Секојдневен Џебен Фустан Фустан Со Кратки Ракави В-Врат

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Печатени Модни Секојдневен Џеб Фустан Краток Ракав V-Вратот Фустанкарактеристики : 1. Карактеристики : Печатење, Секојдневен, Носење,Удобен,тилски и моден дизајн, Летен Секојдневен Фустан.2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.3. Стил : Овој Печатен Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4. Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет.5. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Производ information : Season : Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени се Облекуваат.USUKEUBust Sleeve Length XLX-Голем101440118cm/46.46"24cm/9.45"121cm/47.64" Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 118cm/46.46"Ракав : 24cm/9.45 " Должина : 121cm/47.64" женски фустани на дозвола. жените фустани дозвола под size 10 плус големина. дозвола плус големина женска облека. дозвола плус големина женска облека под 5 5. краток ракав фустани дозвола.

Спецификацијата