.

Женско Адидас Грин Танго 2-Во-Шорцеви-Л

Женско Адидас Грин Танго 2-Во-Шорцеви-Л

DEN 447.20

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Адидас Зелени Танго 2-во - 1 Шорцеви. . Подгответе се за клучните перформанси Со Краткиот Танго 2-Во-1 На Жените Адидас. Новиот целокупен фудбалски принт комбинира стил со перформанси, а краткиот 2-Во-1 овозможува целосен опсег на движења во комбинација со покриеност каде што е најпотребно. Внатрешната цврстина на кратката ги одржува вашите мускули топли додека клималитната ткаенина ве одржува суви додека се потите. Задниот џеб ви овозможува да ги држите личните предмети блиску додека се движите и вежбате. Направете изјава На и надвор Од теренот Во Краткиот Танго 2-Во-1. . Графичко печатење кратко со вградено цврсто одоздола. Клималитната ткаенина ве одржува суви со отстранување на потта. Задниот Џеб. Адидас Значка На спортски графички адидас Жени 2-во-1 танго клималит Перформанси Фудбалски Шорцеви-Зелена Л.

Спецификацијата