.

Акихол Машки Кошули Зимски Машки Кошули Долги Ракави Плус Големина Копче Надолу Фустан Кошула

Акихол Машки Кошули Зимски Машки Кошули Долги Ракави Плус Големина Копче Надолу Фустан Кошула

DEN 287.84

Достапност
Достапно за нарачка

Мажите Мода Секојдневен Модерен Плоштад Печатење Лесен Дише Долги Ракави Ревер Долги Ракави Високи Кошули За Менструација : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно и работа . Стил : Модерен. Материјал : Полиестер . Тип На Шема : Печатени. Должина На Ракавот : Должина. Одговара : Одговара за големина. Она што го добивате : 1 Компјутер кошула} ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА●оваа кошула изработена од мека и удобна ткаенина, одржувајќи ја кожата пријателска, дише, лесна и ладна чувство. ●СТИЛ НА ПЕЧАТЕЊЕ●зимската кошула се одликува Со Тропски цветен принт, насекаде печатење што ви носи впечатлив изглед, живописните отпечатоци додаваат тропска привлечност на овие машки памучни кошули. ●СТИЛСКИ ДИЗАЈН●машката кошула за одмор дизајнирана со лабаво вклопување, затворање со копчиња, Долг ракав, раширена јака и лев џеб на градите. Различни инспирирани модели за избор. Тоа е исто така одличен подарок за членовите на вашето семејство, пријателите и љубовникот во посебни денови или одмор. ●ПОВЕЌЕ ПРИЛИКИ

Спецификацијата