.

Ноќта На Вештерките Пазете Знаци Пластични Страшно Двор Влоговите Отворено Тревник Декор

Ноќта На Вештерките Пазете Знаци Пластични Страшно Двор Влоговите Отворено Тревник Декор

DEN 223.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Цереброри од пазарот На Џојбај.Описr. r. Оваа ставка е знак за предупредување За ноќта на Вештерките, кој има трошен изглед на дрво со крв испрскана врз нив и многу предупредувачки пораки, создаваат прекрасна застрашувачка атмосфера за забавите со хорор тема. Вметнете во вашиот двор, лесно да се создаде хорор плашлива сцена во ноќта На Ноќта на Вештерките.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Пластика.Р. - Големина Двор Знак : Околу 30х21х0, 3 см/11, 79х8, 25х0, 12 инчи.р. - Пол : Околу 30см/11,81 инчи.р. - Се Држеше многу добро надвор на дожд и снег.-тие нема да дуваат, ќе се распаднат или лесно ќе се скршат.р. - тоа е лесен начин за украсување на вашиот дом или градина за Ноќта на Вештерките. И возрасните и децата ќе ги сакаат овие знаци Во дворот На Ноќта на Вештерките.р. - тие ќе направат совршен додаток На вашата колекција украси За Ноќта На Вештерките и ќе создадат пострашна атмосфера.р. - Одлично за настани За Ноќта на Вештерките, плашлива забава, плашлива забава, забава во опседнати куќи и други теми прилики. Се држеше многу добро надвор на дожд и снег. |Тие нема да дуваат, ќе се распаднат или лесно ќе се скршат. |Тоа е лесен начин за украсување на вашиот дом или градина за Ноќта на Вештерките. И возрасните и децата ќе ги сакаат овие знаци Во дворот На Ноќта на Вештерките. |Тие ќе направат совршен додаток на вашата колекција украси За Ноќта на Вештерките и ќе создадат пострашна атмосфера.

Спецификацијата