.

Мајка Жени Памук Геометриски Кардиган Џемпер

Мајка Жени Памук Геометриски Кардиган Џемпер

DEN 559.84

Достапност
Достапно за нарачка

Производител : Тип На Мајчин Стил : Колекција На Џемпери Од Кардиган : Должина На Мајчиниот Ракав : Материјал Со Долги Ракави : 100% Тип На Памучна Ткаенина : Плетена Специјалност : Геометриски Ску : Отстранлив Ремен За Вратоврска BH5453652 Вклучуваше Женски Џемпер од Кардиган. Памук. Геометриски Раб.

Спецификацијата