.

јуелијанкси личност минималистичко гравирање тркалезно писмо бисер ѓердан дами накит

јуелијанкси личност минималистичко гравирање тркалезно писмо бисер ѓердан дами накит

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Личност Минималистичко Гравирање Тркалезно Писмо бисер Некалче дами накит точка на продажба : Избраните висококвалитетни металгеометриски кругови се класични и лесни за совпаѓање на формите дизајнот на врежаните букви е креативен погоден како подарок за добар пријател погоден За носење забави или секојдневно носење опис : Димензии : како што е прикажано Материјал : Боја на легура : сребрена содржи : 1 € ѓердан Секој камен е внимателно поставен во Поставување Кошница Обложена Со Родиум со Високо-Полска Завршница, Создавајќи Сјај и трепет што сигурно ќе ги привлече погледите на другите. Дизајниран и создаден имајќи ја предвид модерната жена. тоа им дава на жените уверување дека ова е со одличен квалитет и ќе го издржи тестот на времето. Нежен и винтиџ-инспириран ѓердан кој е вистински стандард за колекцијата додатоци на секоја жена што лесно може да се префрли од ден во ноќ, и од канцеларија на состанок со тој посебен. повторно без грижи! ГАРАНЦИЈА и ВЕТУВАЊЕ ЗА БРЕНД – Јуелијанкси нуди 30-дневна гаранција за овој производ. Накитот јуелијанкси стои на квалитетот на нивниот накит и задоволството на клиентите е основната вредност број еден на компанијата. Сакајте и носете го вашиот накит без грижи!.

Спецификацијата