.

Симплмасигени Клиренс Хеланки За Жени Долги Панталони Панталони Плус Големина Зимски Руно Наредени Хеланки За Жени, Висок Струк Растеглив Дебел Кашмир Кадифен То?

Симплмасигени Клиренс Хеланки За Жени Долги Панталони Панталони Плус Големина Зимски Руно Наредени Хеланки За Жени, Висок Струк

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Зимски Хеланки Обложени со руно За Жени, Висок Струк Растеглив Дебел Кашмир Кадифен Топли Термални Панталони Еластични Хеланки Панталони Моден дизајн, Нов, висок квалитет! Сезона : Лето : Женска Пригода : Дневен Материјал : Тип На Полиестерпатер Тип : Должина На Печатење : Целосна Должина Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Панталони забелешка : споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и забелешка 1см=0,39 инчи) Големина + Руно Обложено И Топло Меко+овие руно обложени/разгорени/породилно/капри/тренинг/компресија/кревање задник/теретана/плус големина хеланките имаат задебелено руно внатре за да ја блокираат топлината и да ве одржуваат топло и удобно во студено време. Изработени од висококвалитетен материјал, тие се погодни за секојдневно носење и не се проѕирни пријателски за кожата и нема да ја искривуваат или пукаат по миењето. ●Ткаенина што не се лизга и Истегнува}женските термички хеланки се дизајнирани со надграден 4-насочен материјал за истегнување во 2023 година. Водоотпорната ткаенина ќе ви ја избрише потта додека ја задржува топлината внатре. Без разлика дали се истегнувате, виткате или сквотирате, нашите термални јога панталони секогаш ќе останат на своето место.Обезбедете топлина за вашата зимска јога, возење велосипед и трчање на отворено. ●Хеланки за Кревање со висок Струк И Плен,Зима, хеланки за вежбање за жени имаат еластичен висок појас за да ги обликуваат вашите облини и да создадат совршена силуета на телото. Термичките панталони се дизајнирани со компресија, удобност и слабеење во едно. Тоа е најдобриот избор за давање студени зимски и празнични подароци. ●Предност на подарок И Услуга По Продажбата●Имаме неколку големини хеланки обложени со руно што можат да се носат со дуксери, секојдневна облека и чизми како подароци за пријателите и најблиските за родендени, Божиќ, Бадник, Нова година, Fall или зимски прилики. Како Да Изберете Големина-Ве Молиме Проверете ја табелата со големини на ПОСЛЕДНАТА СЛИКА. Големината На Обложените Хеланки од Руно се разликува од нормалните хеланки бидејќи се обложени со густо руно. Ако не сте сигурни кој одговара подобро, ве молиме изберете една големина нагоре!.

Спецификацијата