.

Anvazise Вештачки ЦВЕТ 3D Не Венее Енергична За Спалната Соба Се Зголеми

Anvazise Вештачки ЦВЕТ 3D Не Венее Енергична За Спалната Соба Се Зголеми

DEN 319.68

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : или украсете дневна соба, кујна, спална соба и секој агол од вашиот дом или свадбена забава, Божиќна забава, роденденски дел и повеќе, овие реални вештачки фаланопсис го заслужуваат вашето прво размислување.Во споредба со другите вистински фаланопсис на пазарот, овие вештачки цвеќиња од фаланопсис ќе останат свежи и светли засекогаш, така што може да се користат подолг временски период. И повеќе, може да се исчисти со користење на влажна крпа.Овој производ е изработен од материјал од вештачка свила, кој е реален и отпорен на абење.Должината на производот е 80см, дијаметарот на цветот е 10см, должината на цветот 28см.Овој производ е совршено погоден за дома, домаќинство, студентски дом, дневна соба, свадба итн.Име на ставка : Вештачки Цветен Материјал : Вештачка Свилена Цветкарактеристики : привлечни, Живописни, Без Мирис Детали : Вкупна Должина : 80см/31.5" (Прибл.). Дијаметар на цвеќе : 10см/3,94 " (Прибл .). Должина на цвет : 28см/11.02" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Вештачки Цвет или украсете дневна соба, кујна, спална соба и секој агол од вашиот дом или свадбена забава, Божиќна забава, роденденски дел и многу повеќе, овие реални вештачки фаланопсис го заслужуваат вашето прво размислување. Во споредба со другите вистински фаланопсис на пазарот, овие вештачки цвеќиња од фаланопсис ќе останат свежи и светли засекогаш, така што може да се користат подолг временски период. И повеќе, може да се исчисти со користење на влажна крпа. Овој производ е изработен од материјал од вештачка свила, кој е реален и отпорен на абење. Должината на производот е 80см, дијаметарот на цветот е 10см, должината на цветот 28см. Овој производ е совршено погоден за дома, домаќинство, студентски дом, дневна соба, свадба итн.

Спецификацијата