.

Дигитален БУДИЛНИК Ноќно Светло LED ДИСПЛЕЈ Електричен Часовник Одложување На Површината НА Огледалото USB Полнење Бели Букви

Дигитален БУДИЛНИК Ноќно Светло LED ДИСПЛЕЈ Електричен Часовник Одложување На Површината НА Огледалото USB Полнење Бели Букви

DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : . Функција : LED дисплеј, одложување, будилник, двоен USB излез, временска меморија, автоматско затемнување. Компатибилност : Компатибилен со iphone, андроид телефон полнење. Осветленост : високо чувствителен фотосензитивен сензор може да се користи за автоматско прилагодување на осветленоста на екранот според осветленоста на околината. Исто така, може рачно да ја постави високата, средната и ниската осветленост. Функција на меморија : Вградена БАТЕРИЈА СО КОПЧЕ CR2016, кога надворешното напојување е исклучено, времето и различните поставки остануваат непроменети. Времето откако ќе се прекине надворешното напојување не се прикажува, за да се избегне повторување на поставките по следната употреба. Режим на напојување : 5 V 2 A. големина На Производот : 158 x 55 x 87mm Material : ПластикаФункција : Luminovadisplay Тип : Digitalmotivity Тип : Digitalstyle : МодеренТип На Екран : LEDWeight : 200g Shape : Квадратна Функција : Со Позадинско Осветлување : Едно Лице Дигитален Будилник Ноќно Светло 6.5 ИНЧЕН LED ДИСПЛЕЈ Електричен Часовник ОДЛОЖИ Огледало ПОВРШИНА USB Полнење Бели Букви.

Спецификацијата