.

Инктастичен Снешко Држи Подарок За Новогодишна Елка Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

Инктастичен Снешко Држи Подарок За Новогодишна Елка Бебе Момче Или Девојче Боди Со Долги Ракави

DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Овој прекрасен снешко е совршен начин да го изразите Вашиот Божиќен дух. Снешко Држи Елка Долги Ракави Ползавец, за оние кои сакаат снег и зимски празници. Инктастичен Снешко Држи Новогодишна Елка Боди Со Долги Ракави Унисекс Кели Грин 6 Месеци. Овој дизајн доловува се што Е одлично За Божиќ-снешко, дрво и Божиќен дух. 5.0 мл., 100% чешлан памук со прстен, 1х1 бебешко ребро. Рамни шевови. Двојна игла зашиени ребро врзување на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете. Засилено три-предвремено затворање на врзување. снег зима весели среќни празници одмор.

Спецификацијата