.

Pwron Глобален Ac Адаптер ЗА Eps F10453-C Префрлување Кабел За Напојување Полнач Mains PSU

Pwron Глобален Ac Адаптер ЗА Eps F10453-C Префрлување Кабел За Напојување Полнач Mains PSU

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз pwron производи тестирани од производителот за да одговараат На Квалитетот На Индустријата : Над Напонска Заштита, Над Заштита Од Топлина Забелешка : ве Молиме проверете дали моделот на вашиот уред е ист како што покажува списокот пред да го купите!Гаранција : 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите / 60 Дена Бесплатна Размена Со Платена Етикета За Враќање / 360 Дена Во Секое Време Безгрижна Гаранција! Ве молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми-ние сме тука да ви помогнеме! Pwron Глобален Ac Адаптер ЗА Eps F10453-C Префрлување Кабел За Напојување Полнач Електрична МРЕЖА PSU имињата На Производите се трговски марки на наведениот производител или други сопственици и не се трговски марки НА ABLEGRID. Производителот не мора да ја одобрува употребата на овие производи.

Спецификацијата