.

Координатор На Камо Информатика Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Координатор На Камо Информатика Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Маичка За Информатика Камо го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има камо Информатички Координатор отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Спецификацијата