.

Дастин Здраво Моето Име Е Фрижидер Копче Магнет

Дастин Здраво Моето Име Е Фрижидер Копче Магнет

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Барате завршен допир на вашиот шкафче, фрижидер или магнетна бела табла? Нашите 100% прекрасни магнети се решение за вашиот проблем. Овие магнети со копчиња ја прикажуваат прикажаната графика, отпечатена на винил, покриена со јасен заштитен слој и стегната на тркалезен магнетен заден дел. Нивната едноставна форма и цврста конструкција ги прави издржливи и функционални за организација, додека забавниот дизајн ги прави слатки и колекционерски за украсување. Без разлика дали го барате тоа парче за да ја комплетирате вашата колекција или разновидност што ќе им ја дадете на пријателите и семејството, ве покривме. Проверете ја огромната разновидност на дизајни во нашите огласи и сигурно ќе ја пронајдете совршената графика за вашите потреби. Графика И Повеќе производ.

Спецификацијата