.

Хинваи Плус Големина Џемпер Блузи На Сезонски Клиренс Плус Големина Женски Долг Ракав Цврст Ботон Крпа Асиметрични Врвови Џемпер Виолетова 16

Хинваи Плус Големина Џемпер Блузи На Сезонски Клиренс Плус Големина Женски Долг Ракав Цврст Ботон Крпа Асиметрични Врвови Џемпер

DEN 591.84

Достапност
Достапно за нарачка

Плус Големина Жени Со Долги Ракави Со Долги Ракави,Асиметрични Врвови На Асиметрични Врвови На Џемпер Карактеристики : 1 карактеристики : Плус Големина,О-Врат,Долг Ракав,Цврст,Долен,Долен,Крпа,Асиметричен,Блузи, Блуза, Моден Џемпер 2.Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн на Крпеница го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.It На Дише лесен и џемпер 6.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Aut И Зима Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Џемпер : XL Големина : X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 48 Биста : 112cm/44.09" Ракав : 62cm/24.41" Рамо : 38см/14.96" Должина : 82см/32.28" . Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 50 Биста : 118cm/46.46 "Ракав : 63cm/24.80" Shooder : 39cm/15.35 "Должина : 83cm/32.68". Големина : XXXL Големина : XXX-Големи САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 52 Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 64cm/25.20 " Рамо : 40cm/15.75" Должина : 84cm/33.07" . Големина : XXXXL Големина : XXXX-Големи САД : 22 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 26 ЕУ : 54 Биста : 130cm/51.18 "Ракав : 65cm/25.59 " Рамо : 41cm/16.14" Должина : 85cm/33.46" . Големина : XXXXXL Големина : XXXXX-Големи САД : 24 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 28 ЕУ : 56 Биста : 136cm/53.54 "Ракав : 66cm/25.98 " Рамо : 42cm/16.54" Должина : 86cm/33.86" Плус Големина Женски Џемпер Врвови на Дозвола. Преголем Клиренс Женски Џемпер Блузи. Жените Лабава Плетени Џемпер Блуза, Дами Скокач Пуловер Блуза. Изработени од квалитетни полиестерски влакна, кои помагаат да се намали пилингот и собирањето. Моден новитет младински џемпер за секојдневна облека. Едноставен дизајн, класичен и безвременски, удобен и стилски, мек и флексибилен материјал, многу заводлив и удобен за носење, убав и шармантен, совршен подарок сам по себе.

Спецификацијата