.

Хобокен Сад Екипажот Дуксер

Хобокен Сад Екипажот Дуксер

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Овој дуксер се одликува со" ХОБОКЕН САД " напред со бело мастило на Дуксер За Возрасни Екипаж. 50/50 Поли/Памучен Дуксер. Поставени ракави, 1х1 атлетско ребро со Ликра. Печатени во И испратени ОД САД на увезена облека. Машинско перење ладна вода, не користете белило. Падне сува ниска температура. Не железо декорација. Групата За Облека Панда е сертифициран мал бизнис. дуксер на екипажот. Тешка ткаенина од 7,75 унци. Шиење со двојна игла. Покријте го зашиениот врат; лента рамо до рамо. Печатени ВО САД!.

Спецификацијата