.

Бебе Девојки Облека Еднобојни Комплети Ромпер + Цветни Крава Печатење Разгорени Панталони + Лента За Глава

Бебе Девојки Облека Еднобојни Комплети Ромпер + Цветни Крава Печатење Разгорени Панталони + Лента За Глава

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Бебе Девојки Aut 3 парчиња Облека Комплети Еднобојни Долги Ракави Ромпер + Цветни/Кравјо Печатење Разгорени Панталони + Лента За Глава. Големина(см)tttttttttt. 70 Ttops Должина : t36t Bust : t46пресврт : t36 Tpants Должина : t36tadvisted Возраст : t0 - 3 Месеци. 80 t Tops Должина : t38t Bust : t48пресврт : t38 Tpants Должина : t39tadvisted Возраст : t3-6 Месеци. 90 t Tops Должина : t40t Bust : t50пресврт : t40 Tpants Должина : t42tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 100 t Tops Должина : t42t Bust : t52пресврт : t42 Tpants Должина : t45tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. tttttt TTT T T T T t t t t t t t. 70 Ttops Должина : t14. 17 t Bust : t18. 11 пресврт : t14. 17 Tpants Должина : t14. 17 tadvisted Возраст : t0 - 3 Месеци. 80 t Tops Должина : t14. 96 t Bust : t18. 90 пресврт : t14. 96 Tpants Должина : t15. 35 tadvisted Возраст : t3-6 Месеци. 90 t Tops Должина : t15, 75 t Bust : t19, 69 пресврт : t15, 75 Tpants Должина : t16, 54 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 100 t Tops Должина : t16, 54 t Bust : t20, 47 пресврт : t16, 54 Tpants Должина : t17, 72 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. Спецификација : . Материјал : Мешавина Од Памук. Должина на ракавот : Долго. Шема : Цветни/Крава. Пол : Девојка. Тип : Сетови. Вклучен Пакет : . 1 х ромпер + 1 х панталони + 1 х лента за глава. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од материјал за мешавина од памук, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на кожата на вашите деца. Дизајн : бебиња девојки пролет aut 3 парчиња облека комплети, еднобојна чипка со долги ракави набраздена јака ребрести ромпер + цветни/кравји печатени разгорени панталони + лента за глава со лак, многу слатка. Повод : Погоден За секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, туш за бебиња, семеен собир, фестивал, улична облека, фотографија и така натаму. Големина Забелешка : 0-3 месеци, 3-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци. Големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Вклучен пакет : 1 x romper + 1 x панталони + 1 x лента за глава. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Спецификацијата