.

Мало Мало Репка Бело Кралско Бејзбол Знаме На Лос Анџелес Доџерс 3 Маица Раглан Со 4 Ракави

Мало Мало Репка Бело Кралско Бејзбол Знаме На Лос Анџелес Доџерс 3 Маица Раглан Со 4 Ракави

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Нека вашиот млад навивач го претставува својот омилен бејзбол тим со Оваа Бејзбол Знаме На Лос Анџелес Доџерс 3/4-Ракав Раглан Маица од Мали Репка. Удобното вклопување и чувство ќе ги натера да се чувствуваат одлично цел ден. Графиката печатена на екранот Во лос Анџелес Доџерс ќе ги направи најголемиот обожавател во вашата куќа. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење, сува сува ниска. Официјално лиценциран. Марка : Мал Репка. Раглан ракави. 3/4 Должина ракав. Графика за печатење на екранот. Материјал : 100% Памук. Соодветна графика достапна и во големини за возрасни, млади и доенчиња.

Спецификацијата