.

Божиќ Новороденче Девојче Момче Ромпер Писма Кариран Печатење Дното Предвремени Долги Ракави Комбинезон Пролет Fall Облека

Божиќ Новороденче Девојче Момче Ромпер Писма Кариран Печатење Дното Предвремени Долги Ракави Комбинезон Пролет Fall Облека

DEN 256.00

Достапност
Достапно за нарачка

Бебе Девојка Момчиња Ромпер, Долг Ракав Круг Вратот Цртан Филм Букви Карирани Печати Лабава Копчиња Краток Божиќ Ромпер . Карактеристики : . Бебе ромпер, лесен, мек, материјал за дишење. Деликатно сечење и фина крпеница, класичниот ромпер може да одговара на секоја галантерија за да направи променлив изглед. Погоден за многу прилики, одличен за забава, роденденска забава, одмор, плажа, фотографирање, секојдневно носење. Големина(см)ttt t t. Препорачана Возраст : t0 - 3 Месеци t Должина : t37t Bust : t52. Препорачана Возраст : t3-6 Месеци t Должина : t39t Bust : t54. Препорачана Возраст : t6 - 12 Месеци t Должина : t41t Bust : t56. Препорачана Возраст : t12 - 18 Месеци t Должина : t43t Bust : t58. ttt T T T T T Tt t t T. Препорачана Возраст : t0 - 3 Месеци t Должина : t14, 57 t Bust : t20, 47 . Препорачана Возраст : t3-6 Месеци t Должина : t15, 35 t Bust : t21, 26 . Препорачана Возраст : t6 - 12 Месеци t Должина : t16, 14 t Bust : t22, 05 . Препорачана Возраст : t12 - 18 Месеци t Должина : t16, 93 t Bust : t22, 83 . Спецификација. Стил : секојдневен. Пол : унисекс . Сезона : пролет/ fall . Шема : букви, карирани . Материјал : мешавина од памук . Пакет Вклучувајќи. 1 * ромпер. Пријателски Совети. Ако времето е лошо или се случи природна катастрофа, производот нема да испорача навреме. Се надевам дека ќе ми простиш. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : овој ромпер е направен од висококвалитетен материјал за мешавина од памук. Мека ткаенина со функции за апсорпција и вентилација на влага, еластична и лесна, се грижи за кожата на вашето бебе. СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : Бебешкиот Лабав божиќен ромпер има долг ракав, букви и карирана шема, копчиња, тркалезен врат, а краткиот комбинезон е за пролет и fall. МНОГУ ПРИЛИКИ : ромперот е погоден за рекреативни дневни прилики, како што се шопинг, забава, клуб, одмор, патување, фотографија или дом, итн. ЛЕСНО СОВПАЃАЈТЕ : ромперот за деца може да биде секојдневен фустан што ќе одговара со ветробран, палто, патики за да создаде разновиден модерен изглед на бебето. БЕЗБЕДНОСНО ОСИГУРУВАЊЕ : костимот за бебиња за надворешна облека има природно печатење во боја гарантира дека штетните хемикалии нема да дојдат во контакт со кожата на бебето.

Спецификацијата