.

Расел Атлетик Машко Големо И Високо Лого Цврста Маица Со Долги Ракави, Големини XLT ДО 6X

Расел Атлетик Машко Големо И Високо Лого Цврста Маица Со Долги Ракави, Големини XLT ДО 6X

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Расел атлетик машка маичка со долги ракави обезбедува удобност, стил и перформанси за да одговара на вашиот активен животен стил . Оваа маичка со долги ракави има 100 % памук кој нуди и стил И удобност дизајн На Атлетско графичко лого На Расел; атлетско вклопување за леснотија и удобност;маичка со долги ракави : 100 проценти памук ;машина за перење.

Спецификацијата