.

Среќен Бренд Женски Џенли Клин Сандала, Млеко, Големина 6.0

Среќен Бренд Женски Џенли Клин Сандала, Млеко, Големина 6.0

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Вкоренет во рокенролот со потписна смисла за хумор, Среќниот Бренд се залага за независно размислување, индивидуален стил и чувство исто толку автентично како и љубовта. Пријатели уште од младоста, креаторите Џин Монтесано и Бери Перлман ја испратија првата нарачка На Среќниот Бренд во 1990 година и оттогаш се познати по своите одлични фармерки и облека и додатоци инспирирани од гроздобер.Карактеристики : Кожен Синтетички солеопен-пети силуетемемориска пена неосновни клин сандали синтетички обложување лесно обложени фиксни подножја за стапаласинтетички надворешен ѓонплатформа мери приближно .Затворање на патент со патент со 25 инчи со прилагодлив ремен За тока Среќен Бренд Женска Џенли2 Кожа Со Отворен Пети Мемориска Пена Клин Сандала.

Спецификацијата