.

Капсула Случај Компатибилен СО LG Почит Монарх [Хибриден Гел Дизајн Тенок Тенок Одговара Мек Зафат Црн Случај Заштитен Капак] За Зајакнување На Мобилниот LG Почит Мо?

Капсула Случај Компатибилен СО LG Почит Монарх [Хибриден Гел Дизајн Тенок Тенок Одговара Мек Зафат Црн Случај Заштитен Капак]

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Овој Симпатичен Гел За Фузија Хибриден Дизајн Тенок Тенок Мек Зафат Заштитен Капак На Црно Куќиште (Поддржува Чи Безжичен И Компатибилен Со Моќност) е специјално дизајниран да одговара На Вашиот Монарх За ПОЧИТ НА ЛГ со врвна Силиконска гума и тврд поликарбонат компјутер пластичен хибриден материјал кој нуди извонредна заштита на телефонот и уникатен изглед кој одговара на вашиот животен стил! Дизајниран Да Одговара : Lg Почит Монарх. Поддржува Чи Безжично Полнење Лесен Пристап до сите Копчиња и Порти. Висококвалитетен Уметнички Случај Дизајниран И Испорачан од САД. Телефонот Не Е Вклучен; Заштитник На Екранот Не Е Вклучен.

Спецификацијата