.

Фарфи Круг Плоштад Накит Конец Случај Памук Брис Складирање Бо Контејнер Со Капакот На Печатот

Фарфи Круг Плоштад Накит Конец Случај Памук Брис Складирање Бо Контејнер Со Капакот На Печатот

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификации : . Оваа кутија за складирање може да складира секакви мали работи, а класифицираното складирање е за лесно складирање. Секоја кутија доаѓа со мала етикета и можете да напишете на оваа етикета, што е погодно за да ги најдете работите што сте ги зачувале во кутијата. Може да се отвори со кликнување на прстот, а дизајнот на скокачкиот прозорец го прави лесен и удобен за употреба. Име На Ставка : Кутија За Складирање. Материјал : ПП. Карактеристики : Капак За Притискање, Кутија За Складирање На Работната Површина, Квадратна/Тркалезна Форма. Тркалезна Големина : 7,5 см х 9,3 см/2,95 "х 3,66" (Прибл.). Квадратна Големина : 9,5 см х 10,5 см х 5,5 см/3,74 "х 4,13" х 2,17 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Кутија За Складирање (Други Не Се Вклучени). 1 х Етикета оваа кутија за складирање може да складира секакви мали работи, а класифицираното складирање е за лесно складирање. Секоја кутија доаѓа со мала етикета и можете да напишете на оваа етикета, што е погодно за да ги најдете работите што сте ги зачувале во кутијата. Може да се отвори со кликнување на прстот, а дизајнот на скокачкиот прозорец го прави лесен и удобен за употреба.

Спецификацијата