.

BUIgtTklOP Нема Граници Sweatshirt За Жени Дозвола Плус Големина Женски Секојдневен Долг Ракав Круг Вратот Цврсти Дами Дуксер Блуза Роза Злато

BUIgtTklOP Нема Граници Sweatshirt За Жени Дозвола Плус Големина Женски Секојдневен Долг Ракав Круг Вратот Цврсти Дами Дуксер

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Мода Женски Обичен Долг Ракав Круг Вратот Солидна Дами Дуксер Блуза Карактеристики : 1. Обични Врвови,цврст,Секојдневен Дуксер,печатење Полка,Дуксер,Моден Дуксер,Долг Ракав ,Дуксер Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн и зимски секојдневен Дуксер . 2.Материјал : полиестер, Изработен од ткаенина, мек и удобен. 3.Дуксерот Со Дизајн На Качулка го прави Поудобен привлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Запознавање,Fall ,Денот на Благодарноста,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Зимски/Есенски Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Тип на полиестерска шема : цврста јака : Качулка : Секојдневна, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Дуксери Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 74см/29.13" Рамо : 52см/20.47 "Должина : 76см/29.92" Препорака За Големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии. Овој џемпер е токму она што ви треба! Удобно и пријатно со малку дополнителна соба.Без разлика дали лежите наоколу или одите на малку облечен изглед, овој џемпер ќе го направи трикот!. Прилика : овој џемпер погоден за секојдневни, плажа, свадба, одмор, клуб, забава, активни прилики. Никогаш нема да излезете од мода за оваа кошула. Натпревар : Нашиот џемпер може да се совпадне со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Тоа е најдобар подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријател. Нега на облека : Рачно перење или машинско перење во ладна вода препорачуваме, висат суво, пеглање со ниска температура доколку е потребно.

Спецификацијата