.

Стилска Јакна За Жени КВАНГ Женски Преголеми Врвови За Дуксери Со Пуловер, Кариран Џемпер Со Големи Димензии Лабава Плетена Џемпер Јакна

Стилска Јакна За Жени КВАНГ Женски Преголеми Врвови За Дуксери Со Пуловер, Кариран Џемпер Со Големи Димензии Лабава Плетена

DEN 303.84

Достапност
Достапно за нарачка

Здраво, Добредојдовте ВО КВАНГ!(Кликнете овде за повеќе производи). Женски Моден Кариран Џемпер Голема Големина Лабава Плетена Џемпер Јакна Карактеристики : ❀Материјал : Полиестер. дише и удобно.❀Овој кружен врат, фармерки или шорцеви за стилски и шик изглед.❀ Повод : печатениот дуксер со Боја за Вратоврска е погоден за тинејџерки и жени, совршен за секојдневно, работа, забава, свадба, состанок, патување, улица, коктел, ноќен клуб и одмор,Внатрешен И Надворешен производ информации : Пол : Женски Должина : редовен Стил : Секојдневен,моден Повод : Секојдневно, Секојдневно и миењето раце и миењето машини е Добро разликата во Бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Вклучува : женски Капут Стилски Дизајн На Крпеница : Нашиот Женски Зимски Крпеница се одликува со уникатен и трендовски дизајн на крпеница што го издвојува од обичните палта. Прифатете го модниот изглед напред и свртете ги главите каде и да одите. Пријатен Плетен Материјал : Изработен од висококвалитетна плетена ткаенина, овој капут нуди крајна удобност и топлина во студените зимски месеци. Кажете збогум на треперењето и здраво на пријатното блаженство!. Практично Затворање На Копчињата : палтото е опремено со копчиња за лесно и практично носење. Останете цврсти и безбедни со секое прицврстено копче, обезбедувајќи топлина и заштита од елементите. Преголем Стил На Пуловер : со преголем стил на пуловер, овој капут не само што е модерен, туку нуди и опуштено и удобно вклопување. Совршен за слоевитост над вашите омилени џемпери и врвови. Разновиден Дизајн Со Качулка : Нашиот капут има качулка, додавајќи дополнителен допир на стил и функционалност. Заштитете се од ветер и дожд додека додавате шик и современа атмосфера во вашата облека.

Спецификацијата