.

Форд 1941 - Стандардна Точка Сива И Сива Круг Клупа Безбедносен Појас Комплет Со Загради-Ремени

Форд 1941 - Стандардна Точка Сива И Сива Круг Клупа Безбедносен Појас Комплет Со Загради-Ремени

DEN 448.96

Достапност
Достапно за нарачка

Форд 1941 - 1948 Стандард 2pt Сива/Сива Круг Клупа Безбедносен Појас Комплет w/ Загради-3 Ремени Тока Во Стил. Тешката ткаенина ВО стилот НА ОЕМ и дизајнот НА CAD ја осигуруваат вашата безбедност секој пат кога ќе се закопчате. користи само најквалитетни компоненти за да обезбеди долг век на траење на непречено и безбедно работење. Секој појас нуди уникатен дизајн со лесно ослободување за да се обезбеди беспрекорна работа. Специјално дизајниран за употреба во Вашето Возење. Вклучува : 3 Ремени За Скутспецификации Апликација : Форд 1941-1948 лабораториски Ремени : 3 Ремени Стил На Брава : Стандарден Стил На Копче За Притискање : фиксна конструкција со Две точки : Тежок Стил На Мрежи : Екстра Дебел Стил На Копче За Притискање : Лесно Ослободување Копче За Инсталација : Лесно w/ Општи Алатки Одобрува : 209 / 302 FMVSSMaterial : полиестерграда : Оем Квалитетбојка : Сива/Сиваграда : оем квалитетдизајн стил : Cad Designpb Круг Вкупна Должина : 73pb Круг Фиксна Страна Должина : 24pb круг прилагодлива Страна Должина : 6.5 До 49pb Круг Ширина : 2pb Висина : 0.5 Плоча Ширина : 2.625 Плоча Должина : 4.375 Плоча Монтажа Болт : 05-08-2011тежина : 1.8 Фунти-Sku : Zx9hffmn676664 Форд 1941-1948 Стандард 2 Точка Сива И Сива Круг Клупа Безбедносен Појас Комплет Со Загради - 3 ремени.

Спецификацијата