.

Женски Плус Големина Панталони Тренингот Надвор Хеланки Се Водат Половината Копче Џеб Јога Салата Исечени Панталони Зелена 10

Женски Плус Големина Панталони Тренингот Надвор Хеланки Се Водат Половината Копче Џеб Јога Салата Исечени Панталони Зелена 10

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Есенски Женски Тренинг Надвор Хеланки Истегнување На Половината Копче Џеб Јога Теретана Исечени Панталоникарактеристики : повлечете јаже затворенматеријал : женски широки товарни панталони за нозе, изработени од висококвалитетен памучен мешан материјал, лесен во текстура, мек во рака, дише, пријателски во кожа, удобни и освежувачки, товарни панталони.Дизајн : еластичниот појас и вградените панталони со врвки се дизајнирани за лесно носење и поудобно искуство. Директно широки панталони за нозе, со џебови, еднобојна широка Улична Женска облека со низок струк. Идеален за пешачење, кампување, активности на отворено, танцување и секојдневна релаксација.Повод : Женската врвка за влечење е идеална за одмор и слободно време на отворено.Големина : ве молиме проверете ја оваа табела со големини пред да нарачате. Лесно се совпаѓаат со разни Маици, елеци, кошули, патики или високи потпетици.Сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекспатер Тип : Цврст Стил : Должина На Топли Ракави : Исечени Панталони Вклопуваат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Исечени Панталони Големина : XS Големина. : Х-Мали САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Должина : 72см/28.35 "Половината : 62-70см/24.41-27.56 "Колк : 84см/33.07". Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Должина : 72см/28.35 "Половината : 66-74см/25.98-29.13 "Колк : 90.5 см/35.63". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Должина : 73см/28.74 "Половината : 70-78см/27.56-30.71 "Колк : 97см/38.19". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Должина : 73см/28.74 "Половината : 74-82см/29.13-32.28 "Колк : 103.5 см/40.75" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Должина : 74см/29.13 "Половината : 78-89см/30.71-35.04 "Колк : 110см/43.31". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Должина : 74см/29.13 "Половината : 82-90см/32.28-35.43 "Колк : 116.5 см/45.87". Големина : ХХХЛ Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Должина : 75cm/29.53 "Половината : 86-94cm/33.86-37.01 "Хип : 123cm/48.43" . Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Должина : 75cm/29.53 "Половината : 90-98cm/35.43-38.58" Колк : 129.5 cm/50.98 " € Ткаенина Ткаенината Е Многу Мека, Еластична и Лесна, Супер Удобна Наспроти Вашата Кожа. `+Натпревар, Можете Да Одговарате На Кратки Ракави,Кошули,Џемпери, Џемпери И Други Врвови По Своја Волја. Едноставните Панталони Се Разноврсно Парче, А Различните Врвови Можат Да Покажат Различни Стилови. `+Прилика/Секојдневен/Дома/Работа/Училиште/Забава/Шопинг/Запознавање/Надвор/Свадба/Одмор / Трчање Стил. 【Внимание перење машина и Рачно перење. Не Избелувајте, Пеглајте Со Крпа За Притискање.Ве Молиме Превртете Ја Облеката. Вашите Чувства Се Нашата Најголема Мотивација. Ако Наидете На Некој Проблем, Ве Молиме Контактирајте Со Услугата За Клиенти На Време, И Ние Ќе Го Решиме За Вас Во Прв Пат!.

Спецификацијата