.

Јагнешка волна Со Качулка Долг Дуксерumn И Зима Нова Плус Руно Јакна

Јагнешка волна Со Качулка Долг Дуксерumn И Зима Нова Плус Руно Јакна

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Долги Ракави Волна Јакна,Женски Патент Руно Јакни,Жени Зимски Полн Патент Руно Палто,Дами Меки Јакна Со Средна Должина,Дами Отворена Предна Качулка Јакна,Дами Плус Големина Кардиган Јакна Тип На Шема : Еднобојна,Шевове Во Боја,со качулка,Полн Патент,Волна, Руно,Меки Материјал : 65% Памук, 30% Полиестер, 5% Спандексно Деколте : Должина На Качулка : Должина На Ракавот Со Средна Должина : Долги Ракави Сезона : umn Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Канцеларија, Шопинг, Итн.Карактеристики : 1. Едноставен, но кадифен капут во моден стил со долг ракав што ќе ви се допадне. Овој џемпер со качулка е неопходен за овааumn и зима.2. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да носи кога датира, секојдневно, патување, забава, повик, одмор, итн.3. Секојдневен лабав стил, погоден за секојдневно, канцеларија, датум и враќање дома.Стил : Женски Долги Ракави Волна Јакна,Женски Патент Руно Јакни,Жени Зимски Патент Руно Палто,Дами Меки Јакна Со Средна Должина,Женски Јакни Со Качулка Со Полн Патент,Дами Отворена Предна Качулка Јакна,Дами Плус Големина Јакна Со Качулка,Женски Меки Јакна Со Качулка,Дами Руно Јакна Со Патент Карактеристики : Качулка,Еднобојна,Волна, руно,Меки,Отворен Преден,Преден Патент,Шевови Во Боја,Џебови,Средна Должина,Долг Ракав,Лабаво Вклопување,Кардиган,Секојдневно Палто Јакна Од Руно Меки Палто Со Отворена Предна Силуета Исечена Во Преголемо, Лабаво Вклопување Со Дуксери, Долги Ракави И Џебови На Страните.Кардиган со качулка со затворање со патент, добро е да одговарате со вашите фармерки, слаби панталони, џегинг, хеланки, одлично за студените денови во fall и зима, тоа е одлична идеја за подарок за божиќ, за празници.Целосната мека јакна со патент е во тренд, има комбинација на контрастни бои, овој дуксер во моден стил дефинитивно ве тера да излезете, тоа е добар избор за вас во зима. Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см).

Спецификацијата