.

Постави Клип Чаршав Тежина Тежок Мермер Ветроупорен Цвет Сонце Облак Пеперутки Привезок Завеса Трпезариска Маса Покритие Приврзок Дома Материјали Срца Една Голе?

Постави Клип Чаршав Тежина Тежок Мермер Ветроупорен Цвет Сонце Облак Пеперутки Привезок Завеса Трпезариска Маса Покритие Приврзок

DEN 335.84

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава КАУ од Пазарот На Џојбај.Тежините на чаршавот се во форма на срце и се печатат со различни модели, вклучувајќи цвеќиња, сонце, облаци, пеперутки, тие ќе додадат уникатен шарм на вашата маса кога ќе ги користите на отворено. Ќе добиете 8 тегови на отворено чаршав, доволно за употреба за замена и секојдневна употреба. Надворешните тежини на чаршавот во форма на срце се направени од природен мермер, мазна површина, едноставна, цврста и издржлива за долготрајна употреба. Тежините на чаршавот со метални штипки се мали по тежина и не заземаат многу простор, само треба да ги закачите на работ на чаршавот за да бидат стабилни. Мермерните тежини на чаршавот се мултифункционални и можат да се користат во различни сценарија, покрај надворешните чаршафи, тие можат да се користат и за завеси, завеси за туширање и други сценарија. Опис : . Воведување на нашата љубов срце чаршав тегови Направени од природен мермер, овие чаршав тегови не се само издржливи, но, исто така, додадете допир на елеганција на вашиот отворено јадење искуство. Со мазна површина и дизајн во форма на срце, тие се испечатени со шармантни дезени, вклучувајќи цвеќиња, сонце, облаци и пеперутки, правејќи ја вашата трпеза да изгледа уникатно и привлечно. Секој сет вклучува 8 тегови на чаршав, обезбедувајќи ви доволно за да го прицврстите чаршавот на место. Овие тежини се мали и лесни, заземаат минимален простор кога не се користат. Едноставно прицврстете ги на работ на чаршавот и уживајте во стабилно искуство за јадење дури и во ветровити денови. Не ограничувајќи се на надворешна употреба, овие разноврсни тежини од мермерни чаршафи може да се користат и за завеси, завеси за туширање и многу повеќе. Нивната функционалност се протега надвор од само одржување на вашиот чаршав на место. Овие издржливи и стилски тегови за чаршафи овозможуваат долгорочна употреба. Додадете допир на шарм во вашата трпезарија на отворено или подобрете го изгледот на вашите завеси со овие елегантни мермерни клипови. Име На Предметот : Тежина На Чаршавот. Материјал : Мермер. Тип/Употреба : Секојдневна Употреба Во Домаќинството. Материјал : Мермер. Користи : Отворени Чаршафи, Завеси, Туш Завеси. Карактеристики : Љубовна Форма На Срце, Пренослив, Тип На Клип. Детали За Големината : . Приврзок за срце : 4см х 4см/1.57 "х 1.57" (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 Комплет Тегови За Чаршав(Вклучени 8 парчиња) КАУ 8 парчиња/Комплет Клип Чаршав Тежина Тежок Мермер Ветроупорен Цвет Сонце Облак Пеперутки Завеса За Приврзоци За Завеси За Трпезариска Маса Приврзок За Домашни Материјали Срца Една Големина.

Спецификацијата