.

Инктастична Тениска Девојка Подарок Бебе Девојка Боди

Инктастична Тениска Девојка Подарок Бебе Девојка Боди

DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Тенис пиле Бебе Боди со кадрава текст со симпатична девојка која држи тениски рекет и топка направи смешен подарок дизајн за тенисери на родендени и празници. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Инктастична Тениска Девојка Новороденче Боди Со Кратки Ракави Женски Бели И хедер со Уши 6 Месеци. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. бартол рекет топката спорт смешни хумор служат едно парче новороденче ползавец.

Спецификацијата