.

Крок 19 Пренослива Лесна Скара, Премиум Преклопна Х-Скара За Задно Вртење и Патување

Крок 19 Пренослива Лесна Скара, Премиум Преклопна Х-Скара За Задно Вртење и Патување

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Уживајте во готвењето на одличното отворено за време на сите ваши авантури со Преносливата Челична Скара За Готвење Со Компактирање На Скара. . Оваа иновативна скара на јаглен се преклопува заедно и вклучува голем простор со тешки решетки за скара за да ги послужи сите омилени готвачи. Продолжете ги прилагодливите нозе на оваа скара од јаглероден челик и заклучете ги на место за стабилна основа. Оваа пренослива скара се компактира до ширина од 1,25 инчи за лесно складирање во вашето возило за патувања во кампување, авантури на задната врата и социјални настани на отворено. . Изградена со индустриски и густ премиум јаглероден челик, оваа скара за скара има отпорност на топлина до 1.112 степени Целзиусови. Со опремениот кревач за скара за лесен пристап до јаглен, изворот на греење на практичната скара е јаглен, дрво или брикети. Лесната скара е лесна за инсталирање и може да се носи како актовка за удобен транспорт. . Донесете го овој висококвалитетен практичен пакет и послужете ги вашите семејства и пријатели вкусни хамбургери со Пренослива Челична Скара За Готвење Скара од Скара. Скара за скара компактира до ширина од 1,25 инчи и има голем простор за скара со тешки решетки за скара. Вклучува кревач за скара, горна скара без пинови, систем за заклучување на страничниот панел и долни полици за поддршка на скарата за да се елиминира искривувањето. Изграден од цврст, густ јаглероден челик со отпорност на топлина до 1.112 степени Целзиусови. Идеален за кампување, задна врата, риболов и сите социјални настани на отворено. Патната торба носи како актовка за лесен транспорт и удобно складирање. Материјал : Челик. Боја : Црна. Димензии на скара( L x w x H) : 19 x 12,75 x 15,5 инчи. Преклопени димензии( L x w x H) : 19 x 1,25 x 19,75 инчи. Тежина : 12,76 фунти.

Спецификацијата