.

Азриски Женски Дуксер Плус Големина Клиренс, Женски Цветен Принт Издувам Ракав Кимоно Кардиган Лабава Шифон Прикривање Обична Блуза Блузи Клиренс На Продажба Дог?

Азриски Женски Дуксер Плус Големина Клиренс, Женски Цветен Принт Издувам Ракав Кимоно Кардиган Лабава Шифон Прикривање Обична

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Цветен Принт Издуван Ракав Кимоно Кардиган Лабав Шифон Покријте Обична Блуза Врвовикарактеристики : Шифон Материјал : Удобно и меко чувство, Лесна И Стилска Карактеристика : Секојдневна Маица За Вратот V, проѕирно мрежесто деколте, краток ракав/без ракави, рамен раб завршен, основна боја, трендовски и елегантен. Повод : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви дава мода и среќа. Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Шифонска Шема : Стил На Печатење : Лежерна должина на Ракавот : Кратка Јака За Ракави : Должина На Кардиган : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : Големина На Кардиган За жени 1xwomen. САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Рамо До Ракав Должина И Мали 4 8 34 142см/55.91" 47см/18.50" 80см/31.5" м Медиум 6 10 36 148см/58.27" 48см/18.90" 81см/31.89" Л Големи 8 12 38 154см/60.63" 49см/19.29" 82СМ/32.28" xl X-големи 10 14 40 160см/62.99" 50см/19.69" 83см/32.68" xxl xx-големи 12 16 42 166см/65.35" 51см/20.08" 84см/33.07" ххххх-големи 14 18 44 172см/67,72" 52см/20,47" 85см/33,46" хххххх-големи 16 20 46 178см/70,08" 53см/20,87" 86см/33,86" хххххххх-големи 18 22 48см/72,44" 54см/21,26" 87см/34.25" Избран Материјал : мекиот материјал Е Удобен за носење. ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН : Погоден За секојдневно, секојдневно, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Нашата мисија : слушаме повратни информации од клиентите,не ризикувате со купувањето. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите.

Спецификацијата