.

Тиитстој Црна Ткаенина Лепило Листови Повеќенаменски Кадифе Лист Леплива Лепак Назад

Тиитстој Црна Ткаенина Лепило Листови Повеќенаменски Кадифе Лист Леплива Лепак Назад

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Црна Ткаенина Лепило Листови . Повеќенаменски Кадифен Лист Леплив Лепак Назад За Заштитни Влошки За Уметност И Занаети. Продажба . точка : . цофт . црна ТКАЕНИНА-елеганција и уживајте во чувството на тоа . тлуксузно мека и декадентно деликатна против вашата кожа. t VERSATILE . туси-Исечете на која било големина и форма за која сакате и користете ги овие листови од ткаенина . ттони на & функционални . апликации : DIY, уметност и занаети, накит кутија и фиока поставата,. врамување на слики, подлога и подлога за мебел и хартија за завиткување . и повеќе!. секој . tsheet се одликува со самолеплива подлога што ја елиминира потребата за. tmessy лепила и ви овозможува да креирате совршени прецизни усогласувања секој . време на цингл. отпорен на тват-Идеален За употреба во широк спектар на временски услови и . tclimates. . трезилен . отпорен на тват ги задржува своите лепливи квалитети дури и во влажна . десет средини и влажни услови. СЕ ИСКЛУЧУВА . чисто-Овие листови од ткаенина се дизајнирани со висококвалитетно лепило тоа . цврсти стапчиња, но излегуваат чисти. . ткаенина . не оставајте леплива кога ќе дојде време за отстранување. Безбедно за употреба на . тпластични, керамички, метални, дрвени и плочки површини. t t Size : 21x30cm sz 8.2 инчен x 11.8 инчен x. Пакет : . т10 х . Тфабрик Лепило листови. . . . . . . . . . . . . . . . . Уникатен дизајн, не следете го трендот, што го прави корисен и модерен. Убава и практична дарежлива, удобна и издржлива, безбедна и сигурна. Ова е најдобриот подарок за семејството, пријателите и колегите, верувам дека ќе им се допадне. Лесен за носење, лесен за употреба, може да ви даде еуфорично чувство. Изработен од еколошки материјал, отпорен на влага, нетоксичен, неиритирачки, мек и удобен.

Спецификацијата