.

Тајсу Бебе Бебе Fall Зима Облека, Контраст Боја Долги Ракави Хауба Дуксер Блузи Панталони Во Собата

Тајсу Бебе Бебе Fall Зима Облека, Контраст Боја Долги Ракави Хауба Дуксер Блузи Панталони Во Собата

DEN 295.84

Достапност
Достапно за нарачка

Облека За Бебиња За Бебиња Контрастна Боја Хауба Со Долги Ракави Врвови Панталони Поставена Есенска Зимска Облека. Големина шема : . Големина(см)tttttttttt. 70 Ttops Должина : t32 t Bust : t51 Tpants Должина : t37, 5пресврт : t36t Сугерира Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t34 t Bust : t53 Tpants Должина : t40. 5пресврт : t38t Сугерира Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t36 t Bust : t55 Tpants Должина : t43, 5пресврт : t40t Сугерира Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t38, 5 Биста : t58 Tpants Должина : t47пресврт : t42t Сугерира Возраст : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t41 t Bust : t61 Tpants Должина : t50. 5пресврт : t44t Сугерира Возраст : t2-3 Години. Големина (инч)tttttttttt. 70 Ttops Должина : t12. 60 t Bust : t20. 08 Tpants Должина : t14. 76 пресврт : t14 .17 t Сугерира Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t13, 39 t Bust : t20, 87 Tpants Должина : t15, 94 пресврт : t14, 96 t Сугерира Возраст : t6-12 Месеци. 90 t Tops Должина : t14. 17 t Bust : t21, 65 Tpants Должина : t17, 13 пресврт : t15, 75 t Сугерира Возраст : t12-18 Месеци. 100 t Tops Должина : t15, 16 t Bust : t22, 83 Tpants Должина : t18, 50 пресврт : t16, 54 t Сугерира Возраст : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t16. 14 t Bust : t24. 02 Tpants Должина : t19. 88 пресврт : t17. 32 t Сугерира Возраст : t2-3 Години. Спецификации : . Материјал : Мешавина Од Памук. Применлив Пол : Девојче и Момче. Применлив Возрасен Опсег : Бебе. Стил : Секојдневен Стил. Боја : Каки. Возраст : 0-3 Години. Содржина На Пакетот. 1 *Блузи+1 * Панталони. Забелешка : . 1. Ве молиме разберете дека може да постои отстапување од 1-2 см. 2. Поради осветлувањето и мониторите, постои мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетен материјал : комплетот облека на девојчето е изработен од памучна мешавина, ткаенина погодна за кожата, мека во текстура, умерена дебелина, удобна за носење и погодна за нежна кожа на бебето. Карактеристики : Обична облека за девојчиња, контрастна боја пуловер со качулка со долги ракави, со преден џеб, совпаѓање со еластични панталони со цврста боја на половината. Со ремен. Повод : Облека за бебиња доенчиња, погодна за секојдневно слободно време, домашна облека, облека за дивеч, шопинг, фотографија, одмор, патување, плажа, црква, активности на отворено и излети. Уникатен дизајн : облека За новороденчиња, со нивните модели на крпеница и висококвалитетна структура, оваа облека дефинитивно ќе биде фаворизирана во гардеробата на вашето мало девојче. Белешки за перење : облека за бебиња за мали Деца, машинско перење за поддршка, висат на суво, не пеглаат и белило, можат да додадат неутрален детергент.

Спецификацијата