.

Уметност Дизајнарт Уметници Виолетова Хибиск Цвет Традиционалните Дрво Ѕид Уметност-Природен Бор Дрво Во. широко Внатре. високо

Уметност Дизајнарт Уметници Виолетова Хибиск Цвет Традиционалните Дрво Ѕид Уметност-Природен Бор Дрво Во. широко Внатре. високо

DEN 217.60

Достапност
Достапно за нарачка

За жал, модерен поглед на уметноста на дрвениот ѕид. Некогаш обично ѕидно уметничко парче пронајдено само во поставки за декор во рустикален или стил на фарма, оваа цветна дрвена ѕидна уметност лесно ќе се вклопи дури и во најсовремените дизајни.Користење на највисок квалитет 6 Боја КАНОН УВ Мастило, Оваа Традиционална дрво ѕид уметност вклучува неколку аспекти на парична казна дизајн во една прекрасна парче. Со своето малку видливо зрно од дрво што се појавува низ боите и елегантно завршените рабови, тоа е прекрасен избор за секоја просторија во вашиот дом или канцеларија, бидејќи е традиционален или модерен простор. Бидејќи секое парче дрво има природни разлики во зрната од следното, секоја од овие дрвени ѕидни уметности е навистина уникатен додаток на вашиот простор.Секоја дрвена ѕидна уметност е 100% рачно изработена Во Канада На Природно борово дрво, користејќи мастило со највисок квалитет што нема да исчезне со текот на времето. Достапно во Различни големини - Ориентација : Вертикално - Предмет : Цветен Тип : Дрво Ѕид Уметност, Ликовна Уметност, Дрво Ликовна Уметност, Печатење На Плакета - Пристигнува подготвен да висат на ѕидот со виси комплет вклучени - Материјал : Направен со 100% природен Бор дрво Стил : Традиционални - Број На Парчиња : 1 - Боја : Виолетова За Жал, модерен преземе на дрво ѕид уметност.

Спецификацијата