.

Денгмор Мајка鈥檚 Ден Фрли Перница Покрива Декоративни Памук Лен Перница Случај за дома

Денгмор Мајка鈥檚 Ден Фрли Перница Покрива Декоративни Памук Лен Перница Случај за дома

DEN 287.84

Достапност
Достапно за нарачка

Денот На мајката Фрли Перница Покрива Декоративни Памук Лен Перница случај скрипта : некои декорација : перница случаи може да се користи за декорација на собата. Погоден за дневна соба, спална соба, софа, софа, софа, автомобил, седиште, под, клупа, канцеларија, кафуле, забава итн. тој патент е скриен и мазен, ставете го вметнувањето во неа, а потоа можете да ја завршите новата перница. тој перница вметнете може лесно да се стави во р извадени, и можете да ја измиете перницата во секое време, така што перницата секогаш може да биде чиста и убава. совети за пепел : машинско перење ладна вода одделно, само нежно циркулирајте, ве молиме кликнете о белење, без предење, без пеглање, ќе изгледа ново. тој печати шема е само на предната страна, задната страна е достапна без печатење одличен подарок за празникот, може да одговара на која било карактеристика на бојата : Бр> Тип : Навлака за Перници атеријал : памучна полиестерска олора како што е прикажано тип на печатење : еднострана облик на печатење : квадратна куказија : Дома, канцеларија, автомобил, кафуле, итн. Карактеристики : квадрат, удобен, невидлив патент големина : 45см х 45см / 18 " х 18 "(приближно) тес : тој модел е само на предната страна. уе на различни поставки за осветлување и екран, Бојата на оваа ставка може да биде малку поинаква од сликата. користете различни методи за рачно мерење, ве молиме дозволете малку различни димензии. Вклучен е ckage : C навлака За перница (не вклучувајќи ја внатрешноста на перницата). Висок квалитет и професионални. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ве молиме дозволете мало отстапување за податоците од мерењето. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Посакувам да имате среќен шопинг време!.

Спецификацијата