.

Двојка Бејзбол Капа Контрастен Дизајн На Боја Голема Мрежеста Капа Што Дише Надворешна Капа За Сонце Мажи Капа За Камионџии Жени Мека Горна Капа

Двојка Бејзбол Капа Контрастен Дизајн На Боја Голема Мрежеста Капа Што Дише Надворешна Капа За Сонце Мажи Капа За Камионџии

DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристика : Заштита Од Сонце Применлива Сцена : Лежерна Применлива Сезона : број на летен модел : 150950 Тип на ремен : Прилагодлив Тип На Шема : Крпеница : Лежерен Пол : Унисекс Име На Одделот : Возрасен Материјал : Памук,Полиестероригин : Копно Чинакн : Жеџијангитем Тип : Бејзбол Превртување : 56-60смфункција : сонце заштита, Шема за Дишење : стил на решеткаст : Закривени Стреа Добредојдовте во мојата продавница добредојдовте во мојата продавница, Ние сме Фабрика, Добредојдовте На Големо И Прилагодете И Со Нетрпение Очекуваме Да Станете Пријатели Со Јустатус : 100% Сосема Нов Материјал : Памучна Полиестерзиза : 56-60смкап Длабочина : 11цмвизор : 8смфункција : крема За сончање, дише, топлина, возраст намалување, Ветроупорни Совети : 1) поради Разликата Помеѓу Различните монитори, сликата Може Да Не Ја одразува вистинската боја На Предметот.Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликата.2) Поради различни методи на мерење, ве Молиме дозволете 0 - 2см грешка.

Спецификацијата