.

Водоотпорен Хив Капак Компатибилен Со Куботаvв-х1140цп Камо-Надворешен И Внатрешен-Вода, Снег, Вградени Ремени За Обезбедување На Сонце - Приколка-Вклучува Бесплатна

Водоотпорен Хив Капак Компатибилен Со Куботаvв-х1140цп Камо-Надворешен И Внатрешен-Вода, Снег, Вградени Ремени За Обезбедување

DEN 527.84

Достапност
Достапно за нарачка

ХИВ капакот Отпорен на Временски Услови е изработен од издржлив полишилд материјал обработен со ув За сите временски услови. Дизајниран да обезбеди ефикасна заштита од временските услови со фантастична вредност. Вградените отвори за воздух служат за двојна намена : зголемен проток на воздух и заштита од заробена влага. Одговара На Години : 2017 Одговара На Подмодели : Camв-x1140cpx Камо Возило Одговара : Големина до должина, ширина и висина. Материјал : - отворите Покриени со Ткаенина Со Врвен квалитет 600 Го прават водоотпорен, но дише - материјалот е хемиски третиран за да помогне да се спречи ув оштетување од материјал отпорен на сонце - боја : Црна/ Тен Штити Од : - дожд - снег - измет Од Птици - Сок Од Дрвја, прашина, нечистотија И Други штетни загадувачи Покриваат Конструкција : - Двојни вградени отвори за воздух - 600 Ткаенина За Негирање - Хемиски третирана за да се спротивстави НА УВ зраците-Целосно еластични рабови кои помагаат Да Се Обезбеди цврсто вклопување. Што е вклучено Со Капакот : - Вградени ремени за да се осигура дека капакот ќе остане и на и надвор од приколката. - Бесплатна торба За Складирање дали ова ќе одговара на мојот ХИВ? Да! Овој капак е со големина за ВАШИОТ ХИВ. Комбинирајте ја совршената големина со еластичните предни и задни рабови и добивате капак што исклучително добро ќе одговара на ВАШИОТ АТВ. КОМПАТИБИЛЕН Со : Кубота Camв-x1140cpx Камо . Направени со години : 2017. ИЗГРАДБА : Издржлива висококвалитетна Ткаенина Од 600 Негирачи со покриени отвори за воздух за да обезбеди проток на воздух и заштита од заробена влага. Овој капак е хемиски обработен за да се спречи оштетување ОД УВ ЗРАЦИ и вклучува резервоар за гориво со патент и панели за пристап до задната решетка. КАРАКТЕРИСТИКИ : Дише, Издржлива, Високо Водоотпорна Заштита штити од оштетување на топлина, измет од птици, кисел дожд, сок од дрвја, прашина, нечистотија и други штетни загадувачи. ВКЛОПУВАЊЕ НА ВОЗИЛОТО : Големина до должина, ширина, висина на возилото; предни и задни еластични рабови за да се обезбеди вклопување. ВКЛУЧУВА : Бесплатна голема торба за складирање за лесно складирање. Вградени се ремени за да се осигура дека капакот ќе остане и на и надвор од приколката.

Спецификацијата