.

fvwitlyh Жени Бело Копче Надолу Кошула Женски Четкани Карирани Кошули Со Долги Ракави Фланелен Ревер Копче Надолу Кардиган Дечко Палта Јакна Палта

fvwitlyh Жени Бело Копче Надолу Кошула Женски Четкани Карирани Кошули Со Долги Ракави Фланелен Ревер Копче Надолу Кардиган Дечко

DEN 383.84

Достапност
Достапно за нарачка

Долга Должина Маица Женски Градиент Цветни Печатени Кошули Копче За Ревер Со Долги Ракави Преголемо Копче надолу Женска Блуза Тип На Шема : Стил На Печатење : Каузална. Должина за Хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можеш Маичката Во Твојата. Материјал : Полиестер. Јака : јака надолу. Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони!.

Спецификацијата