.

Дизни Елена Од Авалор-Лет Ѕид Постер, 22.375 34

Дизни Елена Од Авалор-Лет Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 271.20

Достапност
Достапно за нарачка

Осветлете ја секоја просторија со Овој Постер На Ѕидот На Дизни Елена Од Авалор - Лет. Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и отпечатени на премиум хартија за постери што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни Дизни Елена Од Авалор-Лет Ѕид Постер Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Спецификацијата