.

Електричен Мотор Вратило Лесно Чистење Исклучителна Еднонасочна Вежба За Училиште

Електричен Мотор Вратило Лесно Чистење Исклучителна Еднонасочна Вежба За Училиште

DEN 2047.84

Достапност
Достапно за нарачка

12в-24В ЕДНОНАСОЧЕН Електричен Мотор За Вежба 775 Мотор Со Едно Лежиште Со Тркалезно Вратило Со Вентилатори За Ладење Спецификација : Тип На Ставка : Мотор Со Мотор Со Едно Лежиште : Прибл. 4,5 мм / 0,18 инмоторен Чекор Дијаметар : Прибл. 17,5 мм / 0,69 Должина На влезното Вратило : Прибл. 16мм / 0,63 во должина на Вратилото над Дијаметарот на вратилото на чекорот : Прибл. 5мм / 0,2 Дијаметар На Моторот На вратилото : Прибл. 42мм / 1,65 инмоторна Должина : Прибл. 67мм / 2.64 инмоторна Опашка Чекор Висина : Прибл. Должина на вратилото на моторната Опашка 11мм / 0,43 : Прибл. 5мм / 0,2 инпич На Дупка За Монтирање : Прибл. Дијаметар На Дупката за монтирање 29мм / 1,14 : М4 навртуван Напон : 12в-24встартна Струја : 4А 1А 2А е без движење, работната струја е 300ma на 12v, 24v работната струја е 400ma Пакет Листа : 1 x Мотор Што се Користи со електрични вежби, тоа е совршена алатка ЗА сам рачно изработена. Самостоен вентилатор за ладење, дисипација на топлина и работен век. 12-24в ЕДНОНАСОЧНА електрична вежба мотор за побезбедна употреба. Силна моќност, стабилни перформанси, низок шум. Метална конструкција, антикорозивна, отпорна на ' рѓа и издржлива во употреба.

Спецификацијата