.

Детска Дрвена Куќа За Играње Симулација На Лице Алатка За Расклопување Маса За Градинка Загатка За Навртки Комбинација На Навртки Играчки Божиќни Подароци Дрво По

Детска Дрвена Куќа За Играње Симулација На Лице Алатка За Расклопување Маса За Градинка Загатка За Навртки Комбинација На Навртки

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Детска Дрвена Куќа За Играње Симулација На Лице Маса За Расклопување Детска Градинка Сложувалка Комбинација На Навртки Играчки Карактеристики : За Развој На Фини Моторни Вештини Одлична едукативна играчка за играње на вашето дете им помага на малите деца да развијат фини моторни вештини, координација на рацете и очите, проблем solving.As роденденски подароци или фестивалски подароци за деца е прекрасно!Подобрување на координацијата око-рака на децата и чувството за разбирање.Детска дрвена куќа за играње симулација на лице маса за расклопување детска градинка загатка комбинација на навртки за навртки материјал : Дрвена боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 970gpackage големина : 23x28x5, 5cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) божиќни подароци за жени;божиќни подароци за деца. мажи божиќни подароци;божиќни подароци за мама. бебиња прв божиќен украс 2022 девојка. божиќни подароци на баба;божиќна приказна. Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена.

Спецификацијата