.

Омега Накит Четвртина Месечина И Ѕвезда Ѓердан-Круг Намалување На Природен Дијамант ВО 18к Бело Злато Над Сребрен Ѓердан

Омега Накит Четвртина Месечина И Ѕвезда Ѓердан-Круг Намалување На Природен Дијамант ВО 18к Бело Злато Над Сребрен Ѓердан

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Омега Накит кој нуди различни производи, вклучувајќи парична казна накит. Нивниот убав избор на накит вклучува веренички прстени, свадбени ленти, обетки, нараквици, ѓердани и приврзоци. Накитот е достапен во различни метали како злато и сребро со дијаманти, скапоцени камења, Изработени Од Машки Женски И двете. Додава Допир На Убавина Инспирирана Од Природата На Вашиот Изглед Четвртина Ѓердан Од Месечина И Ѕвезда ВО 18к Бело Позлатено Сребро Прави Извонреден Додаток на Вашата Колекција. Дијамантски Тип-Природен Дијамант, Дијамантска Тежина-0,10 Cttw, Дијамантски Круг, Дијамантска Боја-I-J, Дијамантска Јасност - I2-I3, Тип На Поставки - Огради. Модерен и Удобен За Носење. Сите Наши Дијаманти се пенливи и без Конфликти со 100% гаранција За Задоволство. ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК-Совршена За секоја пригода за давање подарок, одличен подарок за роденден, подарок за дипломирање, подарок за честитки, подарок за вокација, свршувачка, подарок за годишнина, подарок за свадба, подарок за денот на Благодарноста, подарок За Ноќта на Вештерките, подарок за Денот На Вљубените, подарок за Денот На Мајката, подарок За Велигден ,подарок За Божиќ за тинејџерки, жени, баба, мајка, ќерка, внука, внука, сопруга, девојка, љубовник. Погоден за секоја пригода. Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како.

Спецификацијата