.

Азотен Оксид СИСТЕМ 14760бнос Шише Со Азотен Оксид

Азотен Оксид СИСТЕМ 14760бнос Шише Со Азотен Оксид

DEN 4447.84

Достапност
Достапно за нарачка

20 фунти Азотно Шише w/ Црна Завршница Вклучува Шише w/ Супер Hi-Flo_ Вентил; Црното шише е направено од алуминиум 6061-Т6. Вклучува 1-1/2" дијаметар црно лице азотен мерач. Вклучува нов вентил За шише Со Супер Hi-Flo и сифонска цевка со завртки 3/8€. Димензии : 27,5" Висок х 8 " Дијаметар. Вклучува Азотен Манометар.

Спецификацијата