.

Машки Стејси Адамс Калвино Кожа Единствен Град Сандала Животински Печатење Црна 25577-001

Машки Стејси Адамс Калвино Кожа Единствен Град Сандала Животински Печатење Црна 25577-001

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Машка Стејси Адамс Калвино Кожа Единствен Град Сандала Животински Принт Црна 25577-001 Стејси Адамс Калвино Кожа Единствен Град Сандала располага со кул мешавина на кроко и јагула кожата печатење кожа. Дизајниран за целата ваша облека за топло време, се одликува со удобност На подножјето Од Мемориска Пена и може да се носи на работа, на ноќно излегување или за време на викендот.Кроко и јагула кожа за печатење кожа горните облоги направени од човекот за удобно амортизирана влошка Со Мемориска Пена за целодневна удобност машки надворешен ѓон Од вистинска кожа Стејси Адамс Калвино Кожен Единствен Градски Сандал Животински Принт Црн 25577-001.

Спецификацијата