.

Патоллав Клиренс Женски Фустан За Сонце Фустан Со Еднобоен Фустан Летен Ремен Фустан Линија Миди Фустан

Патоллав Клиренс Женски Фустан За Сонце Фустан Со Еднобоен Фустан Летен Ремен Фустан Линија Миди Фустан

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : . Оддел : Жени/Женски/Девојка. Тип на издание : Лабава, Слободно време, Мода. Материјал/Големина/Ракав/Боја : како на сликата. Стил : Секојдневно, секојдневно носење, дома, работа, на отворено . Овој основен врв е совршено разноврсно парче што сите стилски дами треба да го додадат во својата гардероба. . Овој врв е совршен за спарување со хеланки, слаби фармерки, секојдневни панталони, јога панталони, шорцеви, здолништа, јакна, патики и така натаму. Спарете се со вашето омилено парче за секојдневен изглед. . Погоден е без разлика дали станува збор за секојдневни сцени или специјални сцени. Можете да го носите за работа, училиште, спорт, трчање и јога. И тоа е исто така совршено за одмор, патување, забава и танцување. . Можете да го носите во пролет, лето и fall, дури и во зима. . ЗАБЕЛЕШКА : Пред да ги нарачате овие врвови, ве молиме погледнете ја табелата со големини и внимателно изберете ја вашата големина. КЛУЧ1 : дозвола За Жени, летни врвови за жени 2022 година, женски блузи, жени плус големина, летни фустани за жени 2022 година. КЛУЧ2 : жени плус големина дозвола 5 5 ,флеш зема, враќање цени, дозвола, продажба, специјални понуди тоа е лесна, лесна за дишење, лабава, еластична, мека удобна ткаенина што дише. Модниот дизајн прави да изгледате поладно, личност! за жени, дами, јуниори и тинејџерки. Пролет/лето/aut/зима, совршен натпревар, многу кул за носење, нов изглед. Погоден за дома, забава, шопинг, работа, на отворено, одмор, секојдневно, канцеларија, плажа, одмор. Црн петок, Сајбер понеделник, божиќен подарок, облека за жени, жени паѓаат мода 2022. Жените плус големина дозвола 5 5 ,жените дозвола под 1 10, женска облека.

Спецификацијата